Izvajanje kolesarskega izpita je lahko velik izziv tako za mentorje, kot tudi za učence. Da bodo vtisi ostali v lepem spominu je zaželjeno, da se mentorji predhodno srečajo z okoljem kjer se izvaja kolesarski izpit. Zato smo pripravili delavnico na kateri
bodo udeleženci spoznali potek kolesarskega izpita, vse spremljajoče dogodke ter tehnične omejitve in zahteve.

Na delavnico se lahko prijavite samo z AAI-računom, ki vam ga je dodelila vaša šola.

Ciljna skupina: mentorji za kolesarski izpit v vseh vzgojnoizobraževalnih zavodih

Cilji izobraževanja:

• samostojno izpeljati kolesarski izpit in tekmovanje na VIZ

Delavnica bo trajala 4 šolske ure v živo. Posebnih potrdil za udeležbo na tej delavnici ne izdajamo. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na naslovu: podpora@sio.si.  Dostop do spletne učilnice omogoča spodnja povezava:

PODROČJA/RAVNI

vsi/širitev poklicne prakse

Izvajalec: Arnes

Povezava do prijave: spletna prijava

(Skupno število ogledov 56, od tega danes 1.)